Mesto rada: Šimanovci

Opis posla

  • Pružanje podrške i pomoći osnovnim aktivnostima prodajnog tima;
  • Praćenje performansi prodaje i analiziranje pokazatelja uspešnosti poslovanja na različitim nivoima hijerarhije u kompaniji;
  • Učestvovanje u izradi izveštaja za rukovodstvo kompanije;
  • Pružanje podrške u razvoju alata za pospešivanje procesa prodaje;
  • Aktivno učestvovanje u planiranju prodajnih aktivnosti;
  • Praćenje tržišta – prikupljanje, analiziranje i sintetisanje ključnih povratnih informacija sa tržišta;
  • Unos podataka u bazu i održavanje istih za potrebe analize u oblasti prodaje (saradnja u izradi statističkih i drugih izveštaja);
  • Operativno-administrativni zadaci u funkciji podrške izvršiocima poslova višeg stepena složenosti;

Uslovi

  • SSS/VSS/VŠS
  • Poželjno iskustvo u oblasti ispitivanja tržišta, praćenja realizacije prodaje i analize prodajnih rezultata;
  • Posedovanje najmanje B2 nivoa znanja engleskog jezika;
  • Aktivan korisnik programskog paketa MS Office (napredni korisnik Excel-a);
  • Vaše osobine su analitičnost, spremnost za učenje, proaktivnost;
  • Ambiciozni ste, imate pozitivan stav;
  • Motivisani ste da temeljno i odgovorno rešavate probleme, samostalno i timski;
  • Posvećeni ste poslu, izvršavanju zadataka prema zadatim rokovima;
  • Aktivan vozač (B kategorija)

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd
Šimanovci

Pozicije posla

Analitičar podataka u prodaji   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola