Beograd, 2 izvršioca

USLOVI:

  • VSS, diplomirani građevinski inženjer, master diploma
  • posedovanje licence odgovornog izvođača radova (poželjno 410, smer konstruktivni)
  • minimum 5 godina radnog iskustva u izvođenju radova (poželjno u završno zanatskim radovima)
  • rad na računaru (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • aktivno poznavanje engleskog jezika
  • aktivni vozač - B kategorija

OPIS POSLA:

  • organizacija gradilišta (ljudstva i materijala)
  • praćenje dinamike radova
  • kontrola radova u toku izvođenja radova
  • organizacija rada sa kooperantima i podizvođačima kao i njihova kontrola
  • vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, privremene i okončana situacija, sakupljanje i vođenje knjige atesta i sertifikata)
  • komunikacija sa Nadzornim organom i Investitorom
  • izrada izveštaja o realizaciji projekta, nedeljnih i mesečnih

PROFIL KANDIDATA:

  • odlične organizacione sposobnosti
  • sposobnost optimizacije radnih zadataka
  • sposobnost za rad pod pritiskom u ograničenim vremenskim rokovima

NUDIMO:

  • nakon isteka probnog perioda, rad na neodređeno vreme
  • mogućnost napredovanja
  • rad u prijatnom okruženju sa punom podrškom svih saradnika

Napomena: obzirom da se radi o veoma ozbiljnoj poziciji molimo da se javljaju samo kandidati koji ispunjavaju uslove.

Unapred zahvalni!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Odgovorni izvođač radova - Šef gradilišta   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet