Kraljevo

Uslovi:

  • Prethodno iskustvo na sličnim pozicijama ( najmanje dve godine)
  • Aktivna vozačka dozvola, B kategorija
  • Poželjno univerzitetsko obrazovanje
  • Znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru ( Windows i MS Office)
  • Izrađene veštine komunikacije, pregovaranja, rukovođenja
  • Visok nivo odgovornosti, samoinicijativnosti, samostalnosti, istrajnosti i orijentisanosti ka postizanju ciljeva
  • Prihvatanje timskog rada u složenim uslovima sa izraženom snalažljivošću uz neophodnost dodatnog angažovanja

Opis posla:

  • Organizacija i rukovođenje prodajno-distributivnim timom
  • Proširenje prodajne mreže i pronalaženje novih kupaca radi povećanja obima prodaje i učešća na tržištu Obilazak terena i kontakt sa postojećim kupcima u cilju unapređenja prodaje (ugovaranje, naplata)
  • Praćenje, analiziranje i kreiranje izveštaja o rezultatima prodaje
  • Praćenje konkurencije, analiza tržišta i potencijala
  • Praćenje rada centra, prodajno-distributivnih ruta, zaliha sa ciljem profitabilnog poslovanja
  • Osigurava propisano poslovanje, sprovođenje procedura uz svest o materijalno-fizičkoj odgovornosti nad robom i osnovnim sredstvima

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem e-maila elektronskim putem.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Kraljevo

Pozicije posla

Rukovodilac centra   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola