Novi Sad

Zapošljavamo mehaničara – pomoćnog radnika u radionici za teretna vozila

Uslovi:

  • Stručna sprema: III ili IV stepen;
  • Potrebno poznavanje mehanike;
  • Rad sa dijagnostičkim uređajima, vulkanizerskim mašinama,
  • Najmanje vozačka dozvola B kategorije (C kategorija će se smatrati kao prednost);
  • Samoinicijativan, pedantan, vredan, ažuran;

Opis posla:

  • Kompletna mehanika, vulkanizerske usluge, popravak prikolica, lako održavanje i zamena guma i felni;
  • Održavanje i popravak teretnih vozila, obavljanje preventivnih pregleda teretnih vozila i otklanjanje kvarova;
  • Drugi poslovi po naredbi neposrednog pretpostavljenog;

Nudimo:

  • Dobre uslove za rad;
  • Motivacija, stimulacija, mogućnost napredovanja;
  • Korektan odnos

Zainteresovani kandidati mogu da šalju prijave:

063/305128 i 063/304975

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Mehaničar – pomoćni radnik u radionici   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola