Opis posla:

  • Koordiniranje I efikasan prenos informacija menadžmenta
  • Predstavljanje ciljeva i vrednosti kompanije zaposlenima
  • Vođenje različitih evidencija i izveštaja na dnevnom, nedeljnom, mesečnom nivou menadžmentu kompanije
  • Pružanje logističke podrške zaposlenima
  • Organizaciona podrška menadžmentu Kompanije
  • Koordinacija rasporeda sastanaka i obaveza direktora
  • Vođenje poslova iz oblasti radnih odnosa
  • Učestvovanje u postavci i implementaciji strategije ljudskih resursa
  • Učestvuje u projektima unapređenja zadovoljstva zaposlenih
  • Organizovanje procesa godišnjeg ocenjivanja zaposlenih
  • Stara se o zakonitosti rada sektora i odgovoran je za isto
  • Organizuje i odgovoran je za sprovođenje preventivnih i drugih mera iz oblasti
  • Upravlja razvojem podređenih i njihovim usavršavanjem
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora društva, kojem je i odgovoran

Radno iskustvo, znanja i veštine:

  • Brzo razumevanje informacija, dobra organizovanost u poslu
  • Znanje engleskog jezika (komunikacija i pisanje)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Ljubaznost i pozitivan stav
  • Dobre kominikacijske veštine
  • Veoma izražene organizacione sposobnosti
  • Izražene liderske veštine
  • Sposobnost upravljanja timom, građenje i održavanje timskog duha
  • Sposobnost sistematičnog i brzog rešavanja problema
  • Sposobnost samostalnog i efikasnog odlučivanja
  • Efikasno planiranje i organizacija rada
  • Orijentisanost ka cilju
  • Pouzdanost, visok nivo poslovne etike i posvećenost
  • Sposbnost multitaskinga i određivanja prioriteta u dnevnom rasporedu

Poželjno iskustvo :

  • Na istim ili sličnim poslovima minimum godinu dana

Nudimo Vam:

  • Mogućnost brzog napredovanja u kompaniji
  • Rad u dimaničnom okruženju i mladom kolektivu
  • Dinamična i odgovorna pozicija
  • Fiksna plata sa bonusima
  • Napredak u karijeri i lični razvoj

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer Call Centra   1

Kategorije
  • Obrazovanje
  • Marketing i PR
  • IT
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet