Mesto rada Leštane/Grocka

Tražimo:

  • Vrednu i odgovornu osobu za samostalno obavljanje poslova vozača za potrebe poslodavca

Opis posla:

  • Upravljanje vozilom, utovar, istovar i obezbeđenje robe
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe
  • Odgovornost za pravovremenu i tačnu isporuku robe u svom domenu
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije po preuzimanju i nakon isporuke robe
  • Održavanje vozila

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Položen ispit za profesionalnog vozača (minimum E kategorija)
  • Obavezno radno iskustvo u vožnji motornih vozila E kategorije, minimum 2 godine
  • Profesionalna komunikacija

Nudimo:

  • Rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola