Mesto rada Leštane/Grocka

TRAŽIMO:

  • Vrednu i odgovornu osobu za samostalno obavljanje poslova vozača za potrebe poslodavca.

OPIS POSLA:

  • Upravljanje vozilom, utovar, istovar i obezbeđenje robe.
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe.
  • Odgovornost za pravovremenu i tačnu isporuku robe u svom domenu.
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije po preuzimanju i nakon isporuke robe.
  • Održavanje vozila.

USLOVI:

  • Minimum III stepen stručne spreme.
  • Položen ispit za profesionalnog vozača (minimum C kategorija).
  • Obavezno radno iskustvo u vožnji motornih vozila “C” kategorije, minimum 2 godine.
  • Profesionalna komunikacija.

NUDIMO:

  • Rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Redovnu i stimulativnu zaradu.
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti.

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola