Mesto rada: Subotica

Tražimo:

  • Vrednu i odgovornu osobu za obavljanje poslova knjigovođe za potrebe poslodavca

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promena u glavnoj knjizi
  • Vodi evidenciju o osnovnim sredstvima preduzeća, dokumentaciju skladišnog poslovanja o stanju zaliha materijala i gotovih proizvoda, odnosno zaliha robe za prodaju
  • Kontrola ispravnosti ulazne i izlazne knjigovodstvene dokumentacije sa svih aspekata
  • Knjiženje troškova, ulaznih računa, izlaznih računa, blagajne, dinarskih i deviznih izvoda, kompenzacija
  • Kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja
  • Usaglašavanje analitičkih i sintetičkih knjigovodstvenih evidencija
  • Kontira i knjiži svu poslovnu dokumentaciju
  • Vrši izradu kalkulacija za maloprodaju i veleprodaju
  • Vrši elektronsko plaćanje
  • Izdaje knjižna pisma i vodi evidenciju

  • Uslovi:
  • Diplomirani ekonomista - Visoka stručna sprema-ekonomski fakultet (poželjno), a minimum srednja stručna sprema
  • Iskustvo u poslovima računovodstva - minimum 2 godina
  • Poznavanje zakonskih, računovodstvenih i poreskih propisa, kao i MRS/MSFI
  • Poznavanje rada na knjiženju na klasi 9
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (naročito Excel)
  • Posedovanje informatičkih znanja
  • Preciznost, ažurnost, poštovanje rokova, sistematičnost i odgovornost
  • Iskustvo sa elektronskim platnim prometom
  • Spremnost na učenje i usavršavanje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje engleskog jezika je prednost

Nudimo:

  • Rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Svim kandidatima garantujemo apsolutnu diskreciju.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 20 dana