Uslovi:

  • Visoka stručna sprema;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim poslovima / poželjno iskustvo na istima poslovima u štamparskoj industriji;
  •  Obavezno poznavanje sistema menadžmenta kvalitetom;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Power point);
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija).

Opis posla:

  • Vođenje celokupne dokumentacije po Standardima ISO 9001:2008 i HACCP ,
  • Priprema i sprovođenje resertifikacija za oba standarda (ISO 9001:2008 i HACCP),
  • Upoznavanje zaposlenih sa sistemom menadžmenta kvalitetom i primena pravila definisanih implementiranim standardima,
  • Planiranje i organizovanje rada u sektoru kvaliteta, saradnja sa ostalim sektorima i odeljenjima u kompaniji,
  • Nadzor nad sprovođenjem korektivnih/preventivnih mera i provera efikasnosti istih,
  • Planiranje mera za poboljšanje sistema upravljanja kvalitetom,
  • Priprema, distribucija ažuriranje i kontrola primene dokumentacije sistema menadžmenta kvaliteta (izrada periodičnih izveštaja i analiza),
  • Procenjivanje potencijalnih rizika, osiguravanje usklađenosti sa standardima i davanje preporuka,
  • Osiguranje kvaliteta od strane eksternih dobavljača.

Lične osobine:

  • Odlična organizovanost u radu,
  • Samostalnost i analitičnost u radu,
  • Orijentisanost na detalje,
  • Energičnost i dinamičnost.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Rad u prijatnom okruženju.
  • Profesionalni razvoj i mogućnost usavršavanja

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Menadžer kontrole kvaliteta   1

Kategorije
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
Obrazovanje
  • Fakultet