Mesto rada: Bačka Palanka

Opis poslova:

  • Dinarska i devizna plaćanja
  • E-banking
  • Knjiženje izvoda i provera automatskih knjiženja izvoda
  • Povezivanje kartica kupaca i dobavljača
  • Praćenje dospelosti obaveza i potraživanja
  • Obračun putnih naloga
  • Obračuni i kontrola obračuna kamata
  • Obračuni kursnih razlika, efekata valutne klauzule
  • Rad sa menicama i drugim sredstvima obezbeđenja i plaćanja
  • Učestvovanje u izradi planova likvidnosti
  • Vođenje evidencija
  • Priprema dokumentacije i saradnja sa bankama
  • Stalno praćenje i primena propisa iz oblasti platnog i deviznog prometa

Uslovi:

  • Srednja stručna spema, IV stepen
  • Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima e-bankinga, dinarskog i deviznog poslovanja i knjiženju izvod
  • Poznavanje propisa iz oblasti platnog i deviznog prometa
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, Office)

Očekujemo:

  • Samostalnost u plaćanju i knjiženju izvoda
  • Razumevanje informacionog sistema
  • Težnju za sticanjem znanja i usavršavanjem

Prednosti:

  • Srednja ekonomska škola, ekonomski tehničar
  • Poznavanje računovodstva i poreza
  • Iskustvo u deviznom poslovanju, radu sa akreditivima, bankarskim garancijama, kreditima
  • Iskustvo u obračunu kamata
  • Iskustvo sa zahtevnijim informacionim sistemima
  • Dobro poznavanje Excel-a
  • Poznavanje engleskog jezika

Rok za prijavljivanje: 30.11.2018. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 021-4804-305 ili putem mail-a konkurs@biopanon.rs

Uz CV poslati propratno pismo na mail adresu: konkurs@biopanon.rs ili poštom na Heroja Pinkija 40, 21000 Novi Sad.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Kandidati će u procesu selekcije raditi test znanja.

Gradovi
Bačka Palanka

Pozicije posla

Referent finansija   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola