Mesto rada : Beograd, Zrenjanin, Kragujevac, Kraljevo

Opis poslova:

  • Tražimo ambicioznog, odgovornog, posvećenog komercijalistu koji bi se priključio našem prodajnom timu! Zaduženi ste za planiranje, razvoj i primenu komercijalnih strategija baziranim na ciljevima naše Kompanije sa glavnim ciljem širenja baze kupaca i povećavanja rasta prodaje.
  • Budući da će Vaša uloga biti presudna za naš uspeh i rast, očekujemo da imate preduzetnički način razmišljanja i poslužite kao primer svim članovima našeg tima.

Uslovi:

  • Odgovornost za adekvatno izvrsenje svih radnih zadataka u okviru prodaje, obilazaka kupaca u skladu sa postavljenim internim standardima.
  • Razvoj prodajne mreže kod postojećih i pronalaženje novih kupaca u TT kanalu.
  • Redovna poseta kupcima prema planu poseta definisanim od strane pretpostavljenog.
  • Pozicioniranje proizvoda, reklamnog materijala kod kupaca u skladu sa internim standardima kompanije.
  • Sprovođenje merčendajzing aktivnosti na mestima prodaje (pozicioniranje proizvoda, cena, promotivnog materijala).
  • Prijem i izrada porudžbina kupaca, širenje numeričke distribucije proizvoda.
  • Odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva uključujuci i volumenske ciljeve.

Prednosti:

  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na sličnim pozicijama, sa iskustvom u radu u TT kanalu, u FMCG Industriji.
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti.
  • Samoinicijativnost i predanost poslu.
  • Osnovno poznavanje prodajnih procesa.
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije / aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru ( MS office )
  • Minimum IV stepen stručne spreme

Rok za prijavljivanje: 31.05.2019. godine.

Uz CV poslati propratno pismo na mail adresu: konkurs@biopanon.rs ili poštom na Heroja Pinkija 40, 21000 Novi Sad.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd
Kragujevac
Kraljevo
Zrenjanin

Pozicije posla

Komercijalista u sektoru prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola