Mesto rada: Bačka Palanka

Opis poslova:

  • Knjiženje svih vrsta promena
  • Kontrola automatskih knjiženja
  • Obračun zarada
  • Kontrola i izrada poreskih prijava u skladu sa poreskim propisima
  • Vođenje evidencija
  • Kontrola ispravnosti računovodstvene dokumentacije
  • Pomoć u izradi finansijskih izveštaja
  • Rad sa poreskom inspekcijom i revizijo
  • Stalno praćenje i primena propisa iz oblasti računovodstva, poreza, kao i drugih propisa
  • Aktivna uloga u implementaciji i razvoju informacionog sistema

Uslovi:

  • Srednja stručna spema, IV stepen
  • Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima knjiženja svih poslovnih promena i obračuna poreza u većim firmama koje su u sistemu PDV-a
  • Poznavanje propisa iz oblasti računovodstva i poreza
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, Office)

Očekujemo:

  • Samostalnost u knjiženju svih poslovnih promena
  • Razumevanje informacionog sistema
  • Težnju za sticanjem znanja i usavršavanjem

  • Prednosti:
  • Srednja ekonomska škola, ekonomski tehničar
  • Sertifikat računovođe
  • Iskustvo sa zahtevnijim informacionim sistemima
  • Iskustvo u velikim društvima ili grupi povezanih društava Dobro poznavanje Excel-a Poznavanje engleskog jezika Slepo kucanje
  • velikim društvima ili grupi povezanih društava
  • Dobro poznavanje Excel-a
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Slepo kucanje

Rok za prijavljivanje: 30.11.2018. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 021-4804-305 ili putem mail-a konkurs@biopanon.rs

Uz CV poslati propratno pismo na mail adresu: konkurs@biopanon.rs ili poštom na Heroja Pinkija 40, 21000 Novi Sad.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Kandidati će u procesu selekcije raditi test znanja.

Gradovi
Bačka Palanka

Pozicije posla

Knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola