Mesto rada: Bačka Palanka

Opis poslova:

  • Odgovoran je za tehničku/administrativnu realizaciju procesa prodaje:
    • Prijem i obradu primljenih narudžbenica
    • Izradu izlazne dokumentacije
    • Izradu knjižnih odobrenja
    • Administraciju prodajne dokumentacije
  • Pruža podršku i koordinira procese obrade prodajnih naloga, prati statuse realizacije porudžbina od prosleđivanja naloga magacinu do isporuke robe kupcu i obrade i zavođenja povratne dokumentacije
  • Odgovoran za obezbeđenje kvalitetnog servisa kupaca
  • Kontroliše urednost dokumentacije za formiranje dosijea kupaca (statusne dokumentacije, meničnih ovlašćenja i menica)
  • Redovna komunikacija i sravnjenje stanja sa kupcima
  • Redovna komunikacija i saradnja sa prodajnim timom
  • Prati izveštaje o naplati, dospelim potraživanjima kupaca
  • Učestvuje u izradi dnevnih, nedeljnih i mesečnih izveštaja prodaje
  • Učestvuje u formiranju zahteva za otvaranje novih šifara kupaca

Uslovi:

  • Srednja stručna spema, IV stepen
  • Radno iskustvo od najmanje 1 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, Office)

Očekujemo:

  • Razumevanje informacionog sistema i povezanih poslovnih procesa
  • Težnju za sticanjem znanja i usavršavanjem

Prednosti:

  • Srednja škola ekonomske struke
  • Iskustvo sa zahtevnijim informacionim sistemima
  • Iskustvo u FMCG sektoru sa velikim brojem kupaca
  • Dobro poznavanje Excel-a
  • Poznavanje engleskog jezika

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 021-4804-305

ili putem mail-a konkurs@biopanon.rs

Uz CV poslati propratno pismo na mail adresu: konkurs@biopanon.rs

ili poštom na

Heroja Pinkija 40, 21000 Novi Sad.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Kandidati će u procesu selekcije raditi test znanja.

Rok za prijavljivanje: 28.02.2019. godine.

Gradovi
Bačka Palanka

Pozicije posla

Administrator servisa kupaca   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola