Broj izvršilaca: 1

Mesto rada - Zrenjanin

Neophodni uslovi:

  • Stručna sprema: minimum srednja stručna sprema ekonomskog usmerenja
  • Poželjno VII-1 stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Radno iskustvo: poželjno 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računaru: MS Office - napredni excel, baze podataka, internet
  • Vozačka dozvola B kategorije – poželjno
  • Strani jezik: engleski jezik – srednji nivo znanja

Opis posla:

  • Knjiži poslovne promene i kontroliše ispravnost dokumentacije za knjiženje
  • Knjiži u Glavnoj knjizi i vrši usaglašavanje sa analitičkim evidencijama
  • Vrši usaglašavanje potraživanja i obaveza
  • Vrši kontrolu i usklađivanje knjigovodstvene i poreske evidencije
  • Vrši usklađivanje poreskih obaveza sa Poreskom upravom
  • Knjiži ulazne i izlazne račune poslodavca i povezanih pravnih lica
  • Knjiži devizne izvode banaka i sravnjuje kartice sa stvarnim stanjem na izvodu
  • Knjiži nabavke osnovnih sredstava, razvrstavanje istih u poreske amortizacione grupe, aktiviranje osnovnih sredstava, unos u analtičku evidenciju, dodeljivanje inventarskog broja i raspoređivanje osnovnih sredstava po mestima troška
  • Prati analitičke evidencije potraživanja i obaveza i povezivanje faktura i uplata
  • Sravnjuje karticu Glavne knjige na kraju svake godine
  • Predlaže mere za unapređenje procesa u delokrugu svoga rada
  • Učestvuje u sprovođenju i stalnom poboljšanju sistema internih kontrola u skladu sa definisanim ciljevima Društva,
  • Učestvuje u operativnim aktivnostima u procesima planiranja i izrade planova i izveštaja
  • Pruža podršku poslovnim funkcijama u specifičnim ekonomskim i poslovnim analizama
  • Analiziran konkurencije, praćenje grane i rasta celokupnog tržišta i uticaj tih podataka na Društvo
  • Vrši planiranje pomoću analize konkurencija

Prijave sa biografijom možete poslati elektronski na e-mail:

posao@beohemija.com

Rok za konkurisanje je 07.06.2018. godine

Gradovi
Zrenjanin

Pozicije posla

Saradnik za računovodstvo i kontroling   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola