Broj izvršilaca: 4

Mesto rada - Zrenjanin

Neophodni uslovi:

  • Stručna sprema: III ili IV stepen stručne spreme,
  • Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo

Potrebna znanja i veštine:

  • Odgovornost, organizovanost, kooperativnost, sposobnost rešavanja praktičnih problema u kratkom vremenskom roku, osnovno znanje rada u MS office paketu.

Opis poslova:

  • Vrši transport sirovina preko linije za pneumatski transport PBV i prati njen rad
  • Čisti finalni mešač ME3 za doradu praškastog deterdženta
  • Razmerava boju, pravi rastvor boje prema uputstvu, ubacuje rastvor boje u odgovarajući sud i boji bazu za bojenje
  • Nakon završetka bojenja čisti mešalicu za bojenje i pere liniju za doziranje boje
  • Ubacuje sirovine za mikropremiks (MPX) u prihvatne posude od 1 do 6 i prati rad linije za odmeravanje i transport MPX-a
  • Istače tečne sirovine iz autocisterni u rezervoare za prihvatanje sirovina
  • Prati dopunu dnevnih
  • Po potrebi posla obavlja i poslove Radnika u pakeraju
  • Predlaže mere za unapređenje procesa u delokrugu svoga rada
  • Implementira u svoje nestandarde rada i odgovara za postignute rezultate
  • Poštuje kompanijske procedure i pravila, kao i zakonske obaveze u delokrugu svoga rada
  • Odgovara za čuvanje tajnosti podataka
  • Odgovara za čuvanje opreme i sredstava za rad
  • Dužan je da sprovodi mere bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara
  • Obavlja i druge poslove u skladu sa zakonom, aktima poslodavca, kao i poslove koji su po svojoj prirodi nužni za obavljanje poslova iz opisa
  • Obavlja i druge poslove po nalogu i uputstvu neposrednog rukovodioca

Prijave sa biografijom možete poslati elektronski na mail:

office@beohemija.com

Obavezno naznačiti za koju poziciju konkurišete.

Rok za konkurisanje je 22.01.2018.godine

Gradovi
Zrenjanin

Pozicije posla

Radnik u proizvodnji (Pakeraju)   4

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola