Broj izvršilaca: 1

(inženjer u održavanju)

Mesto rada - Zrenjanin

Neophodni uslovi:

  • Stručna sprema: VII-1 stepen stručne spreme mašinskog usmerenja
  • Radno iskustvo: bez obzira na radno iskustvo
  • Rad na računaru: MS Office, baze podataka, internet, Auto CAD
  • Vozačka dozvola B kategorije – poželjno
  • Strani jezik: engleski jezik – srednji nivo znanja

Opis posla:

  • Učestvuje u ispitivanju, intervencijama i remontu mašinske opreme;
  • Odobrava puštanje u rad mašinske opreme nakon izvršenih intervencija i remonta;
  • Analizira nedostatke u radu mašina i opreme, podnosi zahteve za nabavku rezervnih delova, daje naloge za rad zaposlenima u službi održavanja i određuje prioritete pri izvođenju radova;
  • Odgovara za evidenciju o mašinskom održavanju mašina u pogonima i izvršenim radovima na mašinama i opremi;
  • Odgovara za praćenje stanja rezervnih delova, propisuje i kontroliše stanje minimalno potrebnih zaliha rezervnih delova;
  • Organizuje i kontroliše preventivne preglede uređaja i opreme u fabrici u skladu sa planom preventivnog održavanja;
  • Prati važeće pozitivne propise i standarde iz oblasti mašinstva;
  • Podnosi predloge za otklanjanje nedostataka na opremi i predlaže mere za poboljšanje;
  • Učestvuje u izboru mašinske opreme i odgovara za kvalitet i funkcionalnost izabrane opreme;
  • Vrši nadzor nad mašinskim radovima od strane trećih lica i o tome podnosi izveštaj;
  • Organizuje, nadgleda, kontroliše i meri učinak zaposlenih, u skladu sa procedurama kompanije;
  • Inicira razvoj potrebnih veština i znanja svojih saradnika, učestvuje u izradi razvojnih i / ili korektivnih planova;
  • Preuzima aktivnosti u cilju motivacije zaposlenih i odgovara za timski odnos u timu;
  • Odgovara za sprovođenje ugovorenih obaveza u okviru ugovora potpisanih sa trećim licima, u delokrugu svoga rada;
  • Predlaže mere za unapređenje procesa u delokrugu svoga rada;
  • Implementira usvojene standarde rada i odgovara za postignute rezultate;
  • Prati i obezbeđuje poštovanje kompanijskih procedura i pravila, kao i zakonskih obaveza u delokrugu svoga rada;
  • Izrađuje redovne i periodične izveštaje iz delokruga svoga rada;
  • Odgovara za čuvanje tajnosti podataka;
  • Odgovara za čuvanje opreme i sredstava za rad;
  • Dužan je da sprovodi mere bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara;
  • Obavlja i druge poslove u skladu sa zakonom, aktima poslodavca, kao i poslove koji su po svojoj prirodi nužni za obavljanje poslova iz opisa;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu i uputstvu neposrednog rukovodioca;

Prijave sa biografijom možete poslati elektronski na e-mail:

office@beohemija.com

Rok za konkurisanje je 26.01.2018.godine

Gradovi
Zrenjanin

Pozicije posla

Mašinski inženjer   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet