Opis posla:

  • Organizacija procesa proizvodnje u mlekari
  • Plan proizvodnje na osnovu prispelih trebovanja ( domaćih i inostranih ), najava trebovanja (usmenih i pismenih) .
  • U dogovoru sa tehnologom projektuje dnevna zaduženja i raspored.
  • Obezbeđuje uslove za nesmetanu proizvodnju: nabavka sirovina, ambalaže, repromaterijala...
  • Organizuje nesmetanu otpremu robe, organizuje vozače i učestvuje u brizi o voznom parku (sve u dogovoru sa direktorom).
  • Vodi proizvodno knjigovostvo (otvranje radnih naloga…)
  • Vodi računa o opremi i mašinama.

Potrebni uslovi:

  • Minimum VII stepen obrazovanja, poželjno prehrambene tehnologije ili nekog tehničkog fakulteta (nije presudno pri selekciji).
  • Iskustvo u organizaciji proizvodnje, rukovođenju I planiranju.
  • Poznavanje MS Office.
  • Razvijene komunikacione i analitičke sposobnosti, spremnost na timski rad.
  • Znanje engleskog jezika (poželjno).
  • Vozačka dozvola B – aktivni vozač.

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd
Inđija
Ruma
Sremska Mitrovica
Šid

Pozicije posla

Šef proizvodnje   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Vrline
  • Organizovanost
  • Vredan
  • Komunikativnost