BEOGRAD

Opis posla:

  • Odgovorna je za blagovremeno i uredno izvršavanje zadataka.
  • Čisti i održava higijenu poslovnih prostorija, opreme, uređaja, drugih osnovnih sredstava i inventara.
  • Svakodnevno čisti i održava higijenu sanitarnih prostorija.
  • Trebuje potreban pribor i potrošni materijal za čišćenje i opremanje prostorija.
  • Odgovoran je za zakonito, savesno, kvalitetno, stručno i blagovremeno izvršavanje svih poslova koji su mu povereni.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema.
  • Sa radnim iskustvom od minimum 3 godine.

Prednosti:

  • Predhodno radno iskustvu na sličnim poslovima

Mi vam nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Dobre uslove za rad

Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma na e - mail adresu

higijenicar.posao@beosport.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Spremač/ica   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 4 dana