Menadžer hotela je odgovoran za sve aspekte poslovanja u hotelskoj kompaniji. Shodno tome

Odgovornosti direktora:

  • Sastavljanje kratkoročnih i dugoročnih planova
  • Delegiranje zaduženja
  • Koordiniranje izvršenja zadataka
  • Praćenje kretanja i razvoja na domaćem i inostranom tržištu
  • Praćenje kretanja konkurentskih preduzeća iste ili srodne delatnosti
  • Praćenje razvoja sredstava za rad i drugih faktora koji mogu uticati na razvoj preduzeća
  • Kontrola rezultata rada
  • Pruža povratne informacije bordu direktora, posebno povratne informacije o pruženim uslugama, kao i povratne informacije o operativnim aktivnostima.
  • Kontroliše primenu i formira nove operativne standarde i procedure.
  • Prati i organizuje rad i saradnju između radnih jedinica.
  • Prati zakonske propise i stara se o njihovoj pravilnoj primeni.
  • Stara se o disciplini i kvalitetnom obavljanju poslova i organizacije rada.
  • Predlaže bordu direktoru mere u cilju efikasnijeg poslovanja i organizacije rada.
  • Neposredno je uključen u operacionalizaciju svih poslova.

Preduslovi

Idealan kandidat je iskusan profesionalac u hotelijerstvu sa izvanrednim veštinama uz praktično iskustvo.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istoj poziciji u hotelskom poslovanju, minimum 3 godine
  • Viši nivo znanja engleskog jezika (poslovni engleski, govorni i pisani)
  • Poželjan još jedan strani jezik
  • Dobro poznavanje rada na računaru

Sposobnosti:

  • Liderske sposobnosti
  • Profesionalno ponašanje
  • Sposobnost rešavanja problema i donošenja odluka
  • Komunikativnost
  • Prilagodljivost
  • Strpljivost
  • Samodisciplina
  • Sistematičnost
  • Poznavanje i praćenje zakonskih propisa iz materijalnog i finansijskog poslovanja
  • Poznavanje poslovnih običaja u hotelijerstvu i ugostiteljstvu
  • Organizacione sposobnosti

Nudimo

  • Odlične uslove za rad
  • Mesečna zarada: 1.000,00 Eur.

Prijave slati na:

hr@belgradehotelsgroup.com

Kontakt telefon: 063/419374

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer hotela   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet