Opis poslova i dužnosti / Noćni recepcionar

  • Pružanje visokog nivoa usluge i uspešno rešavanje zahteva gostiju
  • Poznavanje hotelskih kapacitata, cena i usluga hotela
  • Kontrola popunjenosti, unos rezervacija, check in/ check out
  • Vođenje evidencija i slanje svih potrebnih izveštaja
  • Poštovanje hotelskih procedura i standard

Opis poslova i dužnosti / Recepcioner m/ž

  • Registraciju gostiju, izradu i modifikovanje rezervacija
  • Pripremanje i izdavanje faktura
  • Zaposleni na ovoj poziciji moraju biti spremni na mult-tasking, optimistični i ambiciozni
  • Poštovanje hotelskih procedura i standarda

Uslovi:

  • Raspoložen za noćni rad u trećoj smeni
  • Poželjno poznavanje hotelskog softvera Protel
  • Neophodno je poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj formi
  • Poznavanje više stranih jezika je prednost
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Office paket)
  • Rad u smenama, vikendima i državnim praznicima

Ukoliko želite da postanete deo načeg tima molimo Vas da prijave pošaljete na email adresu: hr@bhotels.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Recepcioner/ Noćni recepcioner   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola