Odgovornosti i zaduženja:

  • Radi sa postojećim klijentima i pronalazi nove
  • Ima proaktivnu strategiju prodaje
  • Radi na razvoju promotivnih materijala i marketing sadržaja
  • Kontaktira potencijalne klijente za iznajmljivanje konferencijskih sala i restorana
  • Prikuplja podatke sa tržišta radi maksimiziranja rezultata prodaje
  • Priprema ponude sa cenama/uslovima u skladu sa politikom prodaje hotela
  • Radi na koordinaciji rezervacija za grupe i ostale klijente
  • Kontaktira sa agencijama koje organizuju događaje u cilju saradnje
  • Kreira i predlaže posebne promotivne pakete u cilju poboljšanja prodaje
  • Rešava pitanja ili žalbe vezane za prodaju ili marketing
  • Proverava da li su individualni gosti i grupe zadovoljni boravkom u hotelu
  • Održava pozitivne odnose sa klijentima
  • Promoviše brend hotela na najbolji mogući način
  • Sarađuje sa ostalim službama u hotelu u cilju što bolje primene promocije i paketa, kao i protoka važnih informacija vezanih za ponudu hotela
  • Odgovara na sve upite klijenata u roku od sat vremena od dobijanja upita
  • Vodi bazu podataka svih promotivnih materijala (brošure, lifleti, pokloni za goste… )
  • Prati i dopunjuje web sajt po dogovorenoj dinamici
  • Prati i postavlja sadržaje na društvene mreže, u skladu sa aktuelnim trendovima i planom (Facebook, Instagram, Tweeter i slično)
  • Pravi news lettere prema dogovorenoj dinamici
  • Obavlja sve ostale dužnosti iz oblasti marketinga i prodaje
  • Odgovara Direktoru prodaje i marketinga
  • Pozitivan stav, fleksibilnost i spremnost za timski rad

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Minimum godinu dana rada na istoj ili sličnoj poziciju u hotelu je prednost
  • Odlično poznavanje najmanje jednog stranog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odlično poznavanje rada na računaru (Office paket)
  • Poznavanje rada na društvenim mrežama (Instagram, Facebook…
  • Profesionalni lični izgled i razvijene komunikacione veštine

Ukoliko želite da postanete deo načeg tima molimo Vas da prijave pošaljete na email adresu: hr@bhotels.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Asistent prodaje i marketinga   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola