(jedan izvršilac)

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Rukovodi timom za proizvodnju softverskog proizvoda iz svog domena i koordinira aktivnosti u okviru tima i procesa proizvodnje softverskog proizvoda;
  • Definiše strategiju, ciljeve i plan na godišnjem i kvartalnom nivou i učestvuje u izradi operativnih planova za resurse iz tima i definiše prioritete za realizaciju
  • Pokreće inicijativu za zapošljavanje novih kadrova u timu; učestvuje u raspoređivanju zaposlenih u timu; učestvuje u planiranju interne edukacije i osposobljavanju zaposlenih u timu i u ocenjivanju rezultata i rada zaposlenih u timu iz svoje nadležnosti.
  • Komunikacira sa konsultantskim timom i klijentima u procesu definisanja funkcionalnog i tehnološkog sadržaja proizvoda. Preuzima i kontroliše funkcionalne specifikacije za razvoj proizvoda i učestvuje u izradi i ažuriranju Projektne dokumentacije za proizvod po delovima (modulima) sistema;
  • Učestvuje u izboru tehnologije za proizvodnju softverskog proizvoda i njegovih delova; Definiše standarde za realizaciju softverskih proizvoda i kontroliše njihovu primenu;
  • Pokreće razvoj novih modula ili novih funkcionalnosti u okviru softverskog proizvoda iz svog domena; Odlučuje i brine o strukturi proizvoda iz svog domena i stepenu integrisanosti sa internim i eksternim podsistemima; Učestvuje u definisanju strukture baze podataka Softverskog proizvoda iz svog domena;
  • U slučaju potrebe vodi grupu specijalista u proizvodnji i razvoju dela složenog Softverskog proizvoda; Koordinira rad sa timovima za testiranje, dokumentovanje, korisničku podršku i implementaciju. Učestvuje u marketinškim i prodajnim aktivnostima koje ASW organizuje u Procesu nuđenja;
  • Učestvuje u projektovanju i realizaciji projekata IS; kontroliše i upravlja rešavanje zadataka za potrebe korisničke podrške iz domena svog proizvoda a u skladu sa važećim dokumentima kojim se taj proces opisuje;

Poželjno iskustvo, obrazovanje i poslovne veštine:

Uslovi za obavljanje posla:

  • Visoka stručna sprema: elektrotehnički fakultet, fakultet organizacionih nauka, matematički fakultet, mašinski fakultet
  • Kompletno poznavanje arhitekture i funkcionalnosti proizvoda (Softverski proizvod ERP: WMS, robno knjigovodstvo, materijalno knjigovodstvo, osnovna sredstva, finansije, kadrovi, proizvodnja, administracija sistema)
  • Upravljanje projektima
  • Poznavanje tehnologija i alata za realizaciju proizvoda za koje tim odgovara (Java, Oracle, Linux, Jaspers, Spring, Andoid framework, JSF)
  • Znanje engleskog jezika
  • Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Kompetencije:

  • Vođenje tima (menadžerske veštine, timski rad, komunikacija, organizacija, izveštavanje)
  • Vođenje zaposlenih, motivisanje
  • Kreativni način razmišljanja sa uporištem u tehničkom znanju i logičkom pristupu rešavanja problema

Kandidatima nudimo:

  • Rad na zanimljivim projektima u ozbiljnom timu
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena:

Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Rok za dostavljanje CV i prijavu na konkurs je do 05.05.2018.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac tima za razvoj SW proizvoda   1

Kategorije
  • IT
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet