(broj izvršilaca 2 sa ili bez iskustva)

Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Istražuje tržište i traži nove klijente
  • Kontaktira potencijalne klijente;
  • Analizira zahteve tendera ili potencijalnog klijenta;
  • Kreira i predlaže rešenja prema zahtevima klijenta
  • Planira i kreira prezentacije proizvoda za potencijalnog klijenta
  • Učestvuje u prezentaciji, pregovorima, usaglašava ponuđena rešenja sa specijalistima čiji je to domen
  • Formira ponudu na bazi pregovora i prezentacija
  • Formira ugovor i prati realizaciju

Poželjno iskustvo, obrazovanje i poslovne veštine:

  • Uslovi za obavljanje posla:
  • Visoka stručna sprema: Fakultet organizacionih nauka, Ekonomski fakultet, smer menadžment ili informacioni sistemi, Elektrotehnički fakultet
  • Poznavanje informacionih sistema i poslovnih aplikacija
  • Znanje englekog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima (prodaja informacionih sistema baziranih na aplikativnim resenjima)

Kompetencije:

  • Tehnike prodaje, pregovaranje, prezentacija
  • Kreativni način razmišljanja sa uporištem u tehničkom znanju i logičkom pristupu rešavanja problema

Kandidatima nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad na zanimljivim projektima u dinamičnom timu
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Rok za dostavljanje CV i prijavu na konkurs je do 03.11.2017. Samo kandidati koji udju u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer za prodaju   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • IT
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet