1 izvršilac za teritoriju Čačka

Opis posla:

  • Svakodnevna koordinacija u okviru prodajnog tima;
  • Izrada izveštaja i analiza za potrebe prodajnog tima;
  • Praćenje performansi, analiza i usmeravanje rada prodajnog tima;
  • Izrada dnevnih, nedeljnih i mesečnih operativnih izveštaja.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, prednost završeni fakulteti FON i Ekonomski fakultet;
  • Radno iskustvo nije neophodno;
  • Znanje MS Office paketa.

Profil kandidata:

  • Organizovanost i sistematičnost;
  • Odgovornost;
  • Timski rad;
  • Adaptibilnost, fleksibilnost i sposobnost za rad pod pritiskom.

A&P d.o.o. vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog razvoja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših prodajnih rezultata, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, sa naznakom naziva pozicije i regiona za koji konkurišete, pošaljete do 20.12.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljenih biografija je zagarantovana.

Gradovi
Čačak

Pozicije posla

Teritorijalni koordinator   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Fakultet