Uslovi:

  • Inženjer tehničko-tehnološke oblasti (240 ESPB)
  • Položen stručni ispit iz oblasti bezbednost i zdravlja na radu
  • Vozačka dozvola za B kategoriju
  • Napredno poznavanje MS office paketa
  • Znanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo
  • Spremnost za terenski rad i timski rad
  • Spremnost na službena putovanja i rad na projektima širom Srbije

Opis posla:

  • Pregled i provera opreme za rad
  • Ispitivanje uslova radne okoline
  • Ispitivanje električnih i gromobranskih instalacija
  • Poslovi na osnovu Zakona o bezbednosti i zdravlju na radu i Zakona o zaštiti od požara
  • Rad se obavlja na teritoriji Srbije i u kancelarijama firme na Senjaku

Zaposlenom nudimo:

  • Uvodna obuka u trajanju od 1-3 meseca
  • Službeni auto
  • Rad u firmi sa progresivnim rastom obima poslovanja
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Rad u dinamičnoj sredini sa mogućnošću napredovanja
  • Obezbeđene obuke i treninzi
  • Redovna prijava i isplata

Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad kod nas i ukazanom poverenju.

Samo kandidati koji budu ušli u uži krug biće kontaktirani.

Izabrani kandidati će proći obavezno testiranje iz oblasti zaštite na radu i testiranje znanja engleskog jezika.

Raspon plate: 100.000 +

Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste isključivo u svrhu regrutacije i selekcije za otvorena radna mesta u Privrednom društvu ‘’ANNI-ZAŠTITA’’ DOO BEOGRAD.

Svi podaci tretiraće se kao poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Prijave slati na email adresu:

nikola.simic@annizastita.rs

office@annizastita.rs

Gradovi
Beograd

Savetnik za bezbednost i zdravlje na radu- inženjer za ispitivanje   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Tehnologija i metalurgija
Obrazovanje
  • Fakultet