Opis poslova:

  • Učestvuje u upravljanju i kontroli rada svih magacina, transporta i administracije
  • Učestvuje u definisanju promena u procesima i izradjuje procedure za sve logisticke procese
  • Učestvuje u koordinisanju aktivnostima logistike sa drugim sektorima u cilju postizanja kompanijskih ciljeva
  • Učestvuje u izradi, analizi i kontroli budžeta logistike
  • Učestvuje u kontroli primene standarda u radu magacina, administracije i transporta
  • Preuzima rukovođenje logistikom u slučajevima odsutnosti direktora logistike
  • Izrada izveštaja u skladu sa aktivnostima

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (saobraćajni, ekonomski)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima u logistici FMCG
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odlične organizacione sposobnosti i veština rukovođenja ljudima

Nudimo odlične uslove rada u kompaniji sa intezivnim rastom, rad u dinamičnoj i kreativnoj sredini kao i mogućnost za dalje obrazovanje.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom do 01. 08. 2018. na e-mail adresu: snezana.sreckovic@rs.alcagroup.com

sa naznakom za poziciju: Zamenik direktora logistike

www.alca.rs

Biće kontaktirani samo kandidati iz užeg izbora.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Zamenik Direktora logistike   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet