Mesto rada: Novi Sad

Opis posla:

  • Priprema gotovih jela po utvrđenom normativu
  • Priprema hrane u liniji zajedno sa ostalim kolegama
  • Usluživanje kupaca
  • Šalterska prodaja gotovih jela
  • Rad za fiskalnom kasom
  • Održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Dolaze u obzir muški i žeski kandidati
  • Stručna sprema nije od značaja
  • Nije potrebno prethodno radno iskustvo
  • Angažovanje ugovorom o radu na duži vremenski period
  • Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad (07-15h i 15-23h), mogućnot prekovremenog rada i veće zarade

Zarada: 80.000 + troškovi prevoza

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Radnik na linijskoj pripremi hrane (m/ž)   10

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
Plata
  • Mesečna 80000 - 0 RSD

do isteka 17 dana