Mesto rada: Beograd (sa smeštajem)

OBEZBEĐEN SMEŠTAJ/PREVOZ ZA RADNIKE IZ DRUGIH GRADOVA

Opis posla:

  • Rad na odvajanju, sortiranju, obeležavanju i pakovanju odabranih gotovih proizvoda za domaće i inostrano tržište u skladu sa važećim standardima. Odgovoran za kvalitet urađenog.
  • Rukovanje paletarom i manipulacija robe u proizvodnom pogonu.
  • Odvozenje paletarom gotovih proizvoda u magacin.
  • Odlaganje ambalaze i paleta u magacin.

Uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Smenski rad:
  • Režim 1: izmena smena na nedeljnom nivou
  • Režim 2: brigadni smenski sistem 2 dana prva smena, 2 dana druga, 2 dana treća smena, 2 dana slobodno
  • Zasnivanje radnog odnosa po ugovoru o radu.
  • Angažovanje na duže.
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.
  • Mesto rada: Beograd.

Plata:

  • Početna 65.000 – 72.000 RSD + Troškovi prevoza + Bonusi (50-200eur)
  • Prosečna plata sa stimulacijom 85.000 rsd.

Dolazak u Beograd:

  • Prilikom dolaska, razgovora i smeštanja u hotelsku sobu prisutan je koordinator koji je zadružen za ceo pripremni proces pre početka rada.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu

www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova. Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
  • III smena

do isteka 24 sata