Mesto rada: Nova Pazova + smeštaj

Opis posla:

  • Realizuje proizvodne naloge, u skladu sa navedenim podacima i zahtevima.
  • Stara se o pravilnom rukovanju mašina i sredstava za rad.
  • Obaveštava koordinatora proizvodnje o bilo kakvim kvarovima i zastojima – u najširem smislu.
  • Postupa u skladu sa propisanim uputstvima i procedurama.
  • Rešava jednostavne kvarove, u koordinaciji sa koordinatorom proizvodnje.
  • Odgovoran za pravilno postupanje sa materijalom i gotovim proizvodom.
  • Vrši kontrolu propisanih dimenzija gotovih proizvoda i iste evidentira kroz kontrolne karte.
  • Ostali poslovi po nalogu direktnog nadređenog.

Uslovi:

  • Kvalifikacije: NK/SSS.
  • Poželjno prethodno radno iskustvo.
  • Angažovanje na duži vremenski period.
  • Mesto rada: Nova Pazova.
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.
  • Obezbeđen prevoz o trošku poslodavca.
  • Radno vreme: 8h dnevno
  • Smenski rad:
    •     07:00 – 15:00
    •     15:00 – 23:00
    •     23:00 – 07:00

Zarada 60.000 rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Nova Pazova

Pozicije posla

Operater u proizvodnji (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
  • III smena
Plata
  • Mesečna 60000 - 0 RSD

do isteka 21 dana