Mesto rada: Svilajnac i Natalinci

Opis posla :

  • Kvalitativan i kvantitativan prijem i otprema robe u silos.
  • Održavanje silosa i postrojenja.
  • Uredna i ažurna evidencija robe po silo ćelijama.

Uslovi:

  • Pozeljno ali ne i neophodno poznavanje rada na silosu.
  • Vozacka dozvola B kategorije ili C kategorije.
  • Srednja stručna sprema: tehnička, mašinska ili prehrambena.
  • Obezbeđena obuka za osobe bez iskustva.
  • Potrebna osoba koja je spremna na angažovanje na duži vremenski period.
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.
  • Radno vreme: 07-15h/08-16h

Zarada: početna plata 80.000rsd

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Svilajnac

Pozicije posla

Fizički radnik na silosu (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Plata
  • Mesečna 80000 - 0 RSD

do isteka 18 dana