Mesto rada: Beograd (Stari grad)

Opis posla:

  • Izrada izlaznih računa (avansi, fakture veleprodaje).
  • Praćenje i obrada uplata klijenata.
  • Izrada kalkulacija uvoza i robe.
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvenu agenciju.
  • Ažuriranje dokumentacije.
  • Komunikacija sa dobavljačima i kupcima i usaglašavanje stanja.
  • Obrada i priprema putnih naloga.

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje sistema rada u računovodstvu i kontnih okvira.
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa i interneta.
  • Poznavanje rada u knjigovodstvenom softveru .
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 1 godine (administrativno-knjigovodstvenim).
  • Analitičan, pouzdan, odgovoran, savestan, precizan, diskretan, vredan.
  • Pozitivan odnos prema radnom okruženju (kolektiv, klijenti).
  • Timski orijentisan.
  • Radno angažovanje na duži vremenski period
  • Radno vreme: ponedeljak – petak, 08-16h
  • Zarada: 70.000 rsd + prevoz

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h - 16:30h:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Adminsitrativno - komercijalni referent (m/ž)   10

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Plata
  • Mesečna 70000 - 0 RSD

do isteka 18 dana